Úvod > O spoločnosti > O spoločnosti

O spoločnosti

Up Slovensko, s. r. o.

Up Slovensko, s. r. o. (predtým LE CHEQUE DEJEUNER s.r.o.) je samostatne pôsobiacou dcérou francúzskej spoločnosti, ktorá vznikla v roku 1964 a má zastúpenie v 26 krajinách sveta.

Produkty skupiny Up (bývalá groupe Cheque Dejeuner) v súčasnosti využíva takmer 25 miliónov ľudí.

Up Slovensko, s. r. o. pôsobí na Slovensku od roku 1995.

Svojimi neustále sa rozširujúcimi službami zjednodušuje systém stravovania, motivácie a odmeňovania zamestnancov malých i veľkých organizácií na území celého Slovenska.

Cieľom spoločnosti je prinášať zamestnávateľom optimálne riešenia v oblasti sociálnej politiky, motivačných, stimulačných a upevňovacích programoch tak, aby boli prínosom pre zamestnávateľa i pre zamestnanca.
Viac vo videu nižšie.

Spoločnosť Up Slovensko ponúka na slovenskom trhu jedenásť produktov: stravné poukážky UpDéjeuner (stravné lístky, gastrolístky), stravovaciu kartu UpDéjeuner (elektronické stravné lístky), nápojové poukážky UpAqua, darčekové poukážky UpCadhoc, relaxačné poukážky UpRelax, zdravotné poukážky UpMedical a sociálne poukážky UpSocial. Platforma UpRekrea slúži na správu rekreačných príspevkov, pričom ide o unikátny online systém, cez ktorý si zamestnanci môžu priamo vybrať aj ubytovanie. UpPartner je karta pre obchodných partnerov a slúži na nákup potravinového tovaru. V roku 2017 spoločnosť spustila webový portál Don Appetit, ako ďalší produkt určený reštauráciám a širokej verejnosti. Up Slovensko je tiež autorizovaným predajcom palivových kariet Shell.

Spoločnosť Up Slovensko, s.r.o., resp. všetky procesy súvisiace s vydávaním a preplácaním kupónov, sú certifikované normou kvality ISO 9001:2015.

V roku 2019 sa Up Slovensko stalo členom Business Leaders Forum (BLF), čo je neformálne združenie firiem, ktoré sa zaväzujú byť lídrami v presadzovaní princípov zodpovedného podnikania (angl. Corporate Responsibilty - CR, CSR).

Princípy zodpovedného podnikania sa premietajú do opatrení na znižovanie vplyvov na životné prostredie aj do našich pravidiel spolupráce s dodávateľmi. Tieto pravidlá sú záväzné pre všetkých zamestnancov spoločnosti a vytvárame tak korektné a transparentné vzťahy s dodávateľmi i zákazníkmi:

Naša skupina Up

Skupina Up sa angažuje za sociálne a humánne hodnoty, vytvára produkty, ktoré sú odpoveďou na potreby zamestnávateľov v jednotlivých krajinách už viac ako 50 rokov.

Na konci roku 2016 mala viac ako 3300 zamestnancov v 17 krajinách. Celosvetovo skupina Up predala v roku 2016 kupóny v celkovej hodnote viac ako 7 miliárd €.

Pozrite si všetky aktuálne informácie o Up na webe https://groupe.up.coop/en/

Groupe Up vo svete

Belgicko (17.6.2015), (www.monizze.be)

Brazília (3.6.2015), (www.upbrasil.com)

Bulharsko (www.chequedejeuner.bg),

Česká republika (www.upcz.cz),

Francúzsko (www.up.coop),

Grécko (17.6.2015), (www.up-hellas.gr)

Maroko (www.up-maroc.ma),

Mexiko (http://www.sivale.mx),

Nemecko (www.up-detschland.de),

Poľsko (www.upbonus.pl),

Portugalsko (www.up-portugal.pt),

Rumunsko (www.upromania.ro),

Slovensko (www.up-slovensko.sk),

Španielsko (www.up-spain.es),

Taliansko (www.day.it),

Turecko (www.multinet.com.tr).

Viac informácií na www.up-group.coop/en.html.

Aktuality

Dezone Shell_SmartPay Registruj svoju Sphere kartu a vyhraj UpCadhoc_v_Planeo Kalendarik na rok 2021