Úvod > Novinky

Zvýšte si nominálnu hodnotu a vyhrajte darčekové kupóny Cadhoc!

02.12.2014

Zvýšte svojim zamestnancom nominálnu hodnotu jedálnych kupónov o 20 centov/ks a vyhrajte!

Pravidlá súťaže:

Do žrebovania 12.3.2015 budú zaradení všetci klienti, ktorí od 1.12.2014 do 28.2.2015 zvýšia nominálnu hodnotu objednávaných kupónov (pre všetkých svojich zamestnancov) o 20 centov / každý kupón. Zo všetkých, ktorí splnili podmienky súťaže vyžrebujeme 5 (piatich) výhercov, ktorí získajú darčekové kupóny CAdhoc v hodnote 5 EUR pre každého svojho zamestnanca pričom maximálna výška výhry je 500 EUR.

V prípade, že klient bude mať menej ako 100 zamestnancov, pre ktorých objednáva jedálny kupóny, obdrží darčekový kupón Cadhoc v hodnote 5 EUR pre každého svojho zamestnanca (pre ktorého objednáva jedálne kupóny). V prípade, že má klient väčší počet zamestnancov ako 100, obdrží darčekové kupóny v hodnote 500 EUR a nominálnej hodnote 5 EUR / 1 kupón.

Pri výpočte počtu zamestnancov budeme zohľadňovať ostatnú objednávku jedálnych kupónov z posudzovaného obdobia - z nej vypočítaný počet zamestnancov podľa pracovných dní a dve predchádzajúce objednávky. čo nám umožní relevantne prerátať počet zamestnancov. (V prípade, že pôjde len o celkovo druhú objednávku klienta, budeme posudzovať predmetnú objednávku so zvýšenou nominálnou hodnotou a predchádzajúcu objednávku).

Aktuality

Poukážky Up slovensko ročník 2021 Uprednostnite Slovensko Kalendarik na rok 2021 Up Spríjemní každý deň