Úvod > Novinky

Zmena názvu spoločnosti

29.12.2017

LE CHEQUE DEJEUNER s.r.o.

vyjadruje svoju ambíciu prinášať nové a moderné služby aj zmenou

názvu na Up Slovensko, s. r. o.

 

Dňa 29.12.2017 sa zmenilo obchodné meno našej spoločnosti z pôvodného LE CHEQUE DEJEUNER s.r.o. na Up Slovensko, s. r. o.

Tento krok vyjadruje našu ambíciu prinášať nové a moderné služby a je zavŕšením procesu, ktorý sa začal zmenou názvu skupiny a jej log v januári 2015.

Rovnako je odrazom zmien, ktorými prechádzame ako firma a aj ako medzinárodná skupina. Zmien našich produktov na komplexné moderné riešenia na trhoch:  zamestnaneckých benefitov, motivácie, lojality, odmeňovania, firemných nákladov, služieb pre akceptačné miesta a verejných programov.

Zmena názvu našej spoločnosti na Up Slovensko, s. r. o. nemení platnosť vydaných kariet či poukážok. Rovnako nemá vplyv na naše obchodno-právne vzťahy, tzn. všetky práva a povinnosti z nich vyplývajúce ostávajú bez zmien. Všetky ostatné údaje našej spoločnosti: IČO, DIČ, IČ DPH, adresy, telefónne, faxové a emailové kontakty ostávajú nezmenené.

Okrem názvu sa s účinnosťou od 18.12.2017 zmenil aj konateľ spoločnosti. Novým konateľom sa stal Ing.Igor Janok, ktorý od roku 2017 pôsobí aj ako generálny riaditeľ spoločnosti.

Dovoľujeme si požiadať Vás, aby ste tieto zmeny zaevidovali do svojich systémov a aby ste na všetkých daňových dokladoch a v budúcej komunikácii uvádzali nové meno našej spoločnosti.  

Aktuálny výpis z Obchodného registra: http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=11242&SID=2&P=0

 

 

Správa o zmene obchodného mena

 

 

Aktuality

Dezone Shell_SmartPay Registruj svoju Sphere kartu a vyhraj UpCadhoc_v_Planeo Kalendarik na rok 2021