Úvod > Novinky

Zlavadna.sk akceptuje darčekové poukážky CADHOC

08.12.2014

LE CHEQUE DEJEUNER s.r.o. v spolupráci so Zlavadna.sk vám prináša možnosť využiť darčekové poukážky, ktoré dostávate ako benefit v práci, na nákup zliav. Vyberte si zo stoviek zliav na portáli zlavadna.sk a zaplaťte darčekovými poukážkami CADHOC v kiosku. Alebo im len pošlite svoje poukážky, ktoré  Vám vymenia za kredit na ZlavaDna.sk. Použiť ho budete môcť bez časových obmedzení.

V súčasnosti Zľava dňa akceptuje Darčekový kupón CADHOC:

logo

Darčekový kupón CADHOC 2015 a 2016

Darčekový kupón CADHOC 2015

Ako použijete darčekové poukážky pri platbe na Zlavadna.sk
Darčekové poukážky Cadhoc možno použiť týmito spôsobmi:

1. Priama platba za kupón v kiosku Zlavadna.sk
Darčekovými poukážkami Cadhoc je možné platiť priamo v kiosku Zľava dňa v obchodnom centre Avion. Alebo si jednoducho vyberte svoju zľavu na webe, v kiosku povedzte čo ste si vybrali. V kiosku za Vás následne spravia objednávku, za ktorú zaplatíte darčekovými poukážkami Cadhoc

2. Výmena darčekových poukážok za kredit na ZlavaDna.sk
Zašliete darčekové poukážky Zľave dňa táto Vám ich vymení za kredit na ZlavaDna.sk. Kredit na ZlavaDna.sk nemá časové obmedzenie.  Viac inormácií v kiosku Zľava dňa v Avione. Poukážky môžete aj poslať prostredníctvom http://www.zasielkovna.sk/kde-nas-najdete. 2x vyplníte sprievodný formulár. Vyplnený formulár a darčekové poukážky Cadhoc zanesiete v nezalepenej obálky na podacie miesto Zásielkovňa.sk. Žiadnu adresu na obálku nemusíte uvádzať. Pracovník    Zásielkovne odsúhlasí vyplnený formulár a 1 kópiu vám vráti. Za poslanie poukážok prostredníctvom služby Zasielkovna.sk zaplatíte poplatok 1,50 EUR s DPH. Odovzdané poukážky budú do 7 pracovných dni spracované a bude vám pripísaný kredit na ZlavaDna.sk. Po pripísaní kreditu dostanete notifikáciu o aktuálnej výške kreditu na vašom konte.

Aktuality

Poukážky Up slovensko ročník 2021 Uprednostnite Slovensko Kalendarik na rok 2021 Up Spríjemní každý deň