Úvod > Novinky

Opatrenia a iniciatíva #jadonesiem

15.10.2020


Opäť sme sa ocitli v zložitej situácii a najmä pre podnikateľov v gastronómii môže mať likvidačné následky. Aj preto vznikla na jar iniciatíva #jadonesiem.

Jedlo, ktoré vám chutí


Obľúbené podniky opäť zívajú prázdnotou a snažia sa toto ťažké obdobie nejak prežiť. Cieľom iniciatívy #jadonesiem je pomôcť vašej obľúbenej reštaurácii. Donáškou jedla navyše môžete pomôcť aj svojim susedom či známym, ktorým tak ušetríte cestu do obchodov. Sami sebe ušetríte čas, ktorý by ste inak venovali nákupom a vareniu. Vaše obľúbené jedlo budete mať na tanieri bez námahy.

Pomáha každé jedlo


Na webe jadonesiem.sk nájdete reštaurácie, bistrá, bufety či fastfoody po celom Slovensku, ktoré vám aj v tejto dobe dokážu poskytnúť teplé jedlo, buď cez výdajné okienko, alebo ho dovezú zabalené až k vám domov. Ak svoj obľúbený podnik na webe neuvidíte, môžete ho aj sami zaregistrovať, aby sa k nemu dostalo čo najviac hladných zákazníkov. Objednajte si jedlo, pre seba, rodinu, kolegov či známych v karanténe, príďte si ho vyzdvihnúť alebo si ho nechajte doručiť. Budete mať plné bruško a dobrý pocit, že niekomu pomáhate.

Prejsť na web jadonesiem.sk

Aktuality

Dezone Shell_SmartPay Registruj svoju Sphere kartu a vyhraj UpCadhoc_v_Planeo Kalendarik na rok 2021