Úvod > Novinky

Nebuďte tuctový šéf, darujte lepšie ja!

21.10.2019

 

Ako darovať tisíce možností? Už sa viac nemusíte namáhať s ideálnym darčekom. Počuli ste už o darčekových poukážkach?

Stále to isté – kľúčenky, perá, hrnčeky. Nič nepovie viac zamestnancovi, že si vážite jeho prácu ako ďalší generický, nefunkčný alebo nepotrebný darček. Je tu však aj iné riešenie.

Ak máte ako zamestnávateľ problém trafiť sa do vkusu svojho zamestnanca, no chcete vyzdvihnúť jeho prínos pre firmu, darujte mu darčekové poukážky CADHOC. Úspešnosť obdarovania aj vášho renomé sa totiž zvyšuje, keď človeku necháte na jeho uvážení, čím sa odmení.

Aj vďaka vám sa zamestnanec môže rozhodnúť zlepšovať sa v rôznych oblastiach. Doprajte svojim podriadeným možnosť byť silnejší, scestovanejší, zdravší alebo lepší v jazykoch či dokonca hraní počítačových hier. Škála akceptačných miest je pestrá a skutočne široká. Poukážky prijímajú vo viac ako šiestich tisíckach prevádzok po celom Slovensku.

Bežné hodnoty darčekových poukazov sa pohybujú medzi 2 až 30 eurami. Môžete svojim zamestnancom naskladať balíček poukážok podľa svojich predstáv. Sami sa však rozhodnete, do akej výšky odmeníte svojho zamestnanca. Jednotlivé darčekové poukážky možno personalizovať nielen pokiaľ ide o hodnotu, ale aj v rámci balenia – venovaním alebo iným osobitným textom.

Výrobcovia ponúkajú niekoľko foriem, ako si objednať najlepší darček. A to prostredníctvom webu, emailu, vlastného online účtu v zákazníckej zóne, poštou, telefonicky alebo osobne. O výrobe aj odoslaní poukážok budete informovaní a upozornení aj na to, keď je prekvapenie už pripravené na vyzdvihnutie.

Stačí málo, aby ste svojich šikovných zamestnancov odmenili presne tým, po čom túžia. Nebuďte tuctovým šéfom a objednajte im darčekový poukaz už teraz. Spolu s poukážkami si môžete objednať aj personalizované darčekové balenie a efekt bude dokonalý.

Aktuality

Poukážky Up slovensko ročník 2021 Uprednostnite Slovensko Živnostníci-usetrite-na-daniach-2020 Up Spríjemní každý deň