Úvod > Novinky

#Jadonesiem

05.05.2020

Ocitli sme sa v dobe, na ktorú nebol nikto z nás pripravený. Zmena životného štýlu, obmedzenia, deti, ktorým sa treba venovať a domácnosť po celých dvadsaťštyri hodín sedem dní v týždni. Ak máte pocit, že je toho veľa, máte pravdu a nie je to len pocit.

Okrem detí a práce je tu ešte domácnosť a s ňou spojené každodenné varenie. Že sa to všetko nedá stíhať len tak, sme si už určite všetci všimli. Najviac je to cítiť pri potrebe každodenného varenia. Raňajky aj večere sú, v našej kultúre stravovania, aj suché, ale obed je považovaný za hlavné jedlo dňa. Aj preto vznikla iniciatíva #jadonesiem.

Jedlo, ktoré vám chutí

Obľúbené podniky zívajú prázdnotou a nemusia toto ťažké obdobie prežiť. Cieľom iniciatívy #jadonesiem je pomôcť vašej obľúbenej reštaurácii. Donáškou jedla navyše môžete pomôcť aj svojim susedom či známym, ktorým tak ušetríte cestu do obchodov. Sami sebe ušetríte čas. Vaše obľúbené jedlo budete mať na tanieri bez námahy.

Pomáha skutočne každý

Na situáciu, ktorá sa dotýka priamo reštaurácií reaguje aj naša spoločnosť. „Vzhľadom na aktuálnu situáciu s koronavírusom od 26.3. do 15.5.2020 nefakturujeme reštauráciám žiadnu províziu za naše služby“ , povedal Igor Janok, generálny riaditeľ spoločnosti Up Slovensko.

www.jadonesiem.sk

Aktuality

Dezone Shell_SmartPay Registruj svoju Sphere kartu a vyhraj UpCadhoc_v_Planeo Kalendarik na rok 2021